Published On: Čet, srp 31st, 2014

Drama u Hrvatskoj Dubici !!! Hajduk preokrenuo rezultat i slavio !!!

Share This
Tags

x11Završilo je i prvo kolo vCB lige. Bilo je dosta zanimljivo. Ne možemo reći da je bilo realnih rezultata jer je ovo bilo prvo kolo ali možemo reći da je bilo vrlo vrlo zanimljivo. Krenut ćemo redom pa ćemo se prvo osvrnuti na vCB A1 Ligu.

Rezultati 1 kola: (2014-07-30)

Mali poskoci NK Manjaca 1 – 0 (0 – 0)
BigZ Hoplites 1 – 3 (0 – 2)
Gruntovec NK KOLIBRICI 1 – 1 (0 – 1)

Iako je ovo bilo vrlo šturo kolo u ovoj prvoj ligi najzanimljiviji susret zasigurno je bio između Gruntovca i NK Kolibrića. U 43 minuti NK Kolibrići su zabili svoj prvi i jedini gol na utakmici. Istina Gruntovec je pritiskao od prve minute i zabio tek u 90′. Iako su pucali 6 puta a Kolibrići samo jednom rezultat je bio blijedih 1:1. Ljestvica nakon prvog kola pokazuje slijedeće:

2014-08-03 20:30 Gruntovec Mali poskoci

Obzirom da se još nije formirala prava lista strijelaca i raznih statistika ipak ćemo Vam ponuditi listu vCB A1 Lige:

1 Duje Skopljanac F Hoplites 2
2 Sebastian Raguz F Hoplites 1
  Alex Vastic F Gruntovec 1
  Almin Randulic F Mali poskoci 1
  Dusko Dunjko F NK KOLIBRICI 1
  Sime Krizanovic F BigZ 1

xpert11U vCB A2 Ligi ovo prvo kolo doneslo je dosta golova kako je bilo i za očekivati. Najzanimljiviji susret u ovom kolu odigrao se u Hrv. Dubici koja je ugostila Hajduk iz Splita. Utakmica je od samog početka bila napeta i sve je ukazivalo na golijadu što se na kraju uspostavilo da je točna pretpostavka. Domaćin je 2 puta vodio da bi na kraju Hajduk uzeo svoja 3 boda po koja je i došao. Uz 5 golova poništen je gol domaćinima i gol gostima dok je Hajdukov igrač Vador Sesar isključen direktnim crvenim kartonom. Ništa to nije pomoglo domaćinima jer je Hajduku poslije toga poništen zgoditak. Gosti su došli u Dubicu sa vrlo agresivnom strategijom te su uz crveni karton ozlijedili i 2 ključna igraća NK Dubilona. Rezultati kola su slijedeći:

Old School Armagedon 2 – 2 (1 – 0)
vCB Saniell MC Street 3 – 0 (1 – 0)
NK Dubilon Hajduk Split 2 – 3 (2 – 1)