Pratite nas

Pozdrav, koji sadržaj vas zanima?

Blackview banner

Igre

Igra Fortnite će raditi na 90 FPS na OnePlus 8 mobitelima

Ovakav setup će dobro doći onima koji će rado mijenjati vizualne efekte za fluidnost u igri.

Foto: OnePlus

OnePlus i Epic Games su sklopili dogovor da popularna igra radi pri 90 fps-a na njihovim uređajima serije 8 i to je prvi put da neki mobitel ima određenu prednost u ovoj battle royale pucačini.

GameSpot upozorava da će takav potez automatski spustiti grafiku na “Low” postavke, tako da promjena nije bez žrtve, međutim rezolucija će ostati nepromijenjena. Ovakav setup će dobro doći onima koji će rado mijenjati vizualne efekte za fluidnost u igri, piše Engadget.

Uz to, i dalje možete postaviti grafiku na “Epic” pri 60 fps-a što je odličan rezultat, ali će se onda OnePlus 8 naći u redu s brojnim drugim premium uređajima koji imaju tu mogućnost. Lako je moguće da će mnogi kompetitivno orijentirani igrači vrlo rado odabrati 90 fps opciju i tako uživati u fluidnijoj igri što će im vjerojatno omogućiti i bolje rezultate.

Možda će vas zanimati

Mobiteli

Tvrtka Facebook je svoj stav potvrdila i u praksi, kroz svoju novu opciju podrške za kreiranje komercijalnih online događaja.